004 jasełka0a           21 grudnia 2016r. dzieci z oddziału przedszkolnego w budynku przy ul. Prusa przedstawiły Jasełka dla swoich rodziców. Mali aktorzy we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Dzieci przebrane w kostiumy postaci z Jasełek recytowały teksty i interpretowały w sposób aktorski swoje role. Sala wypełniona była aniołkami, które śpiewały kolędy, pastorałki i wspaniale recytowały przygotowane wierszyki. Do szopki przybyli też pastuszkowie oraz królowie, którzy przynieśli Dzieciątku dary. Na koniec dzieci złożyły rodzicom życzenia bożonarodzeniowe oraz wręczyły upominki.

wieczor 005W piątkowe popołudnie 16. grudnia sala gimnastyczna w "Trójce" wypełniła się po brzegi. Dziękujemy za to wszystkim przybyłym uczniom i ich rodzinom, absolwentom, członkom scholi parafialnej z kościoła pw. M. M. Kolbego w Jelczu - Laskowicach z Anną Nowakowską oraz gościom specjalnym - przyjaciołom ze Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom "Tęcza" w Oławie z prezes Wiesławą Pohoriło, Bogdanowi Szczęśniakowi - burmistrzowi Jelcza - Laskowic, Markowi Szponarowi - zastępcy burmistrza, Krzysztofowi Woźniakowi - wiceprzewodniczącemu Rady Miejskiej, Ewie Mazur - przewodniczącej Rady Rodziców oraz wszystkim członkom naszej szkolnej wspólnoty. Artystyczny Wieczór Wigilijny tradycyjnie dedykowany był niepełnosprawnym dzieciom z "Tęczy", których od lat staramy się wspierać.

Za obsługę prasową dziękujemy redaktorowi Gazety Powiatowej Wiadomości Oławskie Kamilowi Tysie, naszemu absolwentowi, któremu zawdzięczamy piękne wspomnienia utrwalone na zdjęciach na facebookowym profilu gazety: <<kliknij tutaj>>

mikołajki 001

 

15 grudnia na hali Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu - Laskowicach uczniowie i rodzice czterech szkół podstawowych z terenu miasta i gminy Jelcz - Laskowice wzięli udział w w sportowym turnieju mikołajkowym, zorganizowanym z inicjatywy Marka Szponara - zastępcy burmistrza. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie wraz z wychowawcami oraz rodzice uczniów klas I-IV.

Unihok4

 

9 grudnia nasz szkoła była gospodarzem rozgrywanego już po raz 16. gminnego turnieju unihokeja. Wzięły w nim udział drużyny ze szkół podstawowych z Miłoszyc, Minkowic Oławskich, Wójcic oraz z Jelcza - Laskowic: PSP 1, PSP 2 i PSP 3. Zawody prowadzili nauczyciele wychowania fizycznego z "Trójki" - Agnieszka Bajsarowicz i Paweł Majdura, wspomagani przez uczniów - asystentów.

indeks

W kl. II b przygotowania świąteczne rozpoczęte.

Początek strony