Po długiej wakacyjnej przerwie nadszedł czas, by powrócić do szkoły!

3 września usłyszeliśmy pierwszy dzwonek. W obu budynkach naszej szkoły uroczyście powitallśmy nowy rok szkolny 2018/2019!

Życzymy Wam, drodzy uczniowie, niegasnącego zapału oraz najlepszych wyników zarówno w nauce jak i zachowaniu. Mamy nadzieję, że zdobywanie wiedzy będzie dla was fascynującą przygodą, odkrywaniem nauki i jej praw, ale także poszukiwaniem i rozwijaniem siebie, swoich uzdolnień i marzeń. Niech szkoła będzie dla was miejscem radości i wielu przyjaźni. Nauczycielom zaś życzymy cierpliwości, wytrwałości oraz satysfakcji z pracy ze swoimi uczniami i samych sukcesów na polu zarówno  dydaktycznym jak i wychowawczym.

Wspólnie zadbajmy, byśmy wszyscy dotarli do celu i przed kolejnym wakacjami poczuli radość i satysfakcję z dobrze wykonanego zadania.

Powodzenia!