image0011

18 V w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs Przyrodniczo- Ekologiczny. Reprezentacja z budynku przy ulicy Hirszfelda zdobyła III miejsce. Drużynę tworzyli:
Gabriela Stec kl. III b, Jan Bujak kl II b i Michał Popławski kl. I b. Uczniowie zmagali się z zadaniami z dziedziny przyrody i ekologii. Rozpoznawali rośliny łąkowe, nazywali drzewa oglądając ich liście i owoce. Musieli wiedzieć, jak prowadzić ptasią stołówkę.
Rywalizacja była zacięta, ale nasi reprezentanci wykazali się wysokim poziomem wiedzy i umiejętności. Gratulujemy!
                                                                                                                                                                                     Renata Bąk

image0011