009 DEN

W tym roku święto, zwane popularnie Dniem Nauczyciela, wypadło w sobotę. Z tego powodu obchody Dnia Edukacji Narodowej przeniesiono na piątek, trzynastego października. Lekcje odbyły się wg zmienionego planu, a jako ich zwieńczenie zaplanowano  apel.

Tegoroczną uroczystość w budynku przy ul. B. Prusa przygotował Samorząd Uczniowski pod opieką pani Karoliny Mykity, a także uczniowie kl. Va, prowadzeni przez panie Katarzynę Pilawę i Joannę Skórzewską - Malinę.

Po  wzruszających życzeniach, skierowanych przez przedstawicieli SU do wszystkich pracowników "Trójki u Prusa", przyszedł czas na wręczenie tradycyjnych, oryginalnych  upominków. Następnie, za sprawą młodych aktorów z kl. Va  publiczność przeniosła się  do szkoły, w której palmę pierwszeństwa dzierżą "ananasy z naszej klasy", przysparzające swej wychowawczyni (w tej roli Natalia Deryło) niemało trosk. Przysłowiowym "gwoździem programu" okazał się brawurowo wykonany taniec trzech młodych dżentelmenów (Szymon Poparda, Filip Seredyński i Ivan Kovhan), nagrodzonych przez widownię burzą oklasków. Nie obyło się bez bisu.

Spotkanie zakończył dyrektor szkoły, Piotr Pilawa, który złożył wszystkim pracownikom "Trojki" i wszystkim uczniom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich wspólnego święta.

003 DEN   002 DEN

004 DEN   010 DEN