019 apel mini playback

22 czerwca w naszej szkole odbył się apel podsumowujący drugie półrocze przygotowany przez pana Pawła Majdurę oraz klasę IV a. Oprócz tradycyjnego podsumowania osiągnięć wyników w nauce nie zabrakło sporej dawki humoru. Uczniowie przedstawili program artystyczny, podczas którego zdradzili przepis na dobrego ucznia, przyznali „nagany” swoim nauczycielom  oraz oraz przeprowadzili wywiad z panem dyrektorem.

Na zakończenie apelu wręczono uczniom dyplomy i nagrody za sukcesy na różnym polu.

Druga część dnia w szkole upłynęła również w świetnych nastrojach, a to za sprawą corocznej imprezy muzycznej o nazwie „Mini Playback Show”. Uczniowie z klasy II a pod opieką pani Anny Rudeckiej oraz ze starszych klas pod opieką pani Iwony Bernat przygotowali prawdziwą „ucztę muzyczną”. Wszyscy świetnie bawili się przy tanecznych dźwiękach polskich i zagranicznych wykonawców. To był bardzo wesoły dzień!

002 apel mini playback   003 apel mini playback

001 apel mini playback   004 apel mini playback