Coroczny festyn szkolny już za nami. Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili w sobotę 3 czerwca, by wspólnie się pobawić i miło spędzić popołudnie. Dziękujemy także wszystkim, dzięki których pomocy, wsparciu i zaangażowaniu "Piknik u Prusa" odbył się po raz szesnasty:

Urzędowi Miasta i Gminy Jelcz - Laskowice, Radzie Rodziców, nauczycielom i pracownikom obsługi, Zarządowi Osiedla Jelcz, Nestle S.A. w Namysłowie, Autoliv Poland J- L, Ronal Polska J-L, Libet S.A. Wrocław, Centrum Wolontariatu „Zielony Parasol”, Kołu Łowieckiemu „Szarak” z J-L - prezesowi Wacławowi Grzebień i Janowi Rostalskiemu, Kazimierzowi Putyrze - Hale Namiotowe „Rekord”, Alicji i Waldemarowi Głuszko, firmom „Weran”, „Heron”, Bogdanowi Stryjewskiemu - „Elbo”, Piotrowi Nowickiemu - Piekarnia „Hert”, „Kanwil Dębica”, Małgorzacie Regec i Zbigniewowi Hyrze - Restauracja „Uśmiech”, Dolnośląskiemu Związkowi Orientacji Sportowej, Henrykowi Kłak z małżonką - „Pasieka Eko Smereka”, Dariuszowi Wronie, Marcinowi Żymańczykowi, wszystkim zaangażowanym rodzicom i sympatykom „Trójki”.

Czekamy na nowe pomysły. Do zobaczenia za rok!