Wielkanoc

Dnia 12 kwietnia odbył się uroczysty apel z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy przygotowany przez panią Agnieszkę Jaszczyszyn we współpracy z panią Anną Rudecką. W uroczystości uczestniczył zaproszony gość – ks. Henryk Szeloch oraz rodzice.

Występ młodych artystów przybliżył wszystkim dzieje Zmartwychwstania Pańskiego. Po części artystycznej uczniowie otrzymali dyplomy za konkursy: „Na najładniejszą ozdobę wielkanocną”, matematyczny, ortograficzny oraz z języka angielskiego.

Na zakończenie spotkania pan dyrektor podziękował wszystkim zaangażowanym w przygotowanie uroczystości oraz złożył całej społeczności szkolnej oraz przybyłym gościom najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Głos zabrał także ks. Henryk Szeloch, który dołączył się do życzeń.

001 apel wielkanocny   002 apel wielkanocny
003 apel wielkanocny   004 apel wielkanocny