Zapraszamy uczniów klas 4 – 6 z budynku przy ul. Hirszfelda do wspólnej zabawy. Przyszły tydzień będzie w całości poświęcony Londynowi oraz kulturze brytyjskiej. Startujemy w poniedziałek 10 czerwca. Zabawa potrwa do piątku 14 czerwca. Zakończmy ten rok szkolny z przytupem! 😊

PONIEDZIAŁEK: LONDON - FACTS YOU PROBABLY DIDN'T KNOW

Prezentacja gazetki na szkolnym korytarzu. Informacje w niej zawarte będą bazą wielkiego quizu o Londynie.

WTOREK: UNION JACK DAY

Tego dnia ubieramy się w kolory związane z flagą brytyjską (biały, czerwony, granatowy); można również wykorzystać różnego rodzaju gadżety np. flagi itp.

ŚRODA: SELFIE DAY

Tego dnia w naszej szkole powstanie ścianka zdjęciowa, na której uczniowie będą mogli robić sobie zdjęcia z wykorzystaniem brytyjskich symboli.

CZWARTEK: BRITISH NATIONAL ANTHEM

Tego dnia montujemy wspólny filmik, na którym śpiewamy hymn Wielkiej Brytanii "God save the King".

PIĄTEK: BIG LONDON QUIZ

Tego dnia odbędzie się quiz wiedzy o Londynie w formie gry terenowej.

Zapraszam do wspólnej zabawy!

Weronika Dyr

Organizatorem wydarzenia jest DIDACTO - marka edukacyjna zajmująca się organizacją ogólnopolskich projektów i wydarzeń językowych (www.didacto.com.pl)