image007

22 maja, w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 odbył się konkurs gminny dla uczniów klas 3, pod nazwą „Najlepszy z Najlepszych”.

Celem konkursu było promowanie uczniów zdolnych, rozwijanie ich zainteresowań, motywowanie do zdobywania wiedzy i jej popularyzacja.

Uczestnicy indywidualnie zdobywali punkty podczas wykonywania różnorodnych zadań o tematyce polonistycznej, matematycznej i społeczno-przyrodniczej. Wykazali się także wiedzą o mieście i gminie Jelcz-Laskowice.

Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice: Zuzanna Kubas z klasy 3a, która zajęła 8 miejsce, Lidia Próchnik z klasy 3b, która zajęła 18 miejsce oraz Aleksandra Mularczyk z klasy 3b, która zdobyła 19 miejsce.

Wszystkie nasze uczennice otrzymały pamiątkowe dyplomy, drobne upominki oraz słodki poczęstunek.

image006_image004_image005_image003_image002_image001