BożeNarodzenie004

W piątek, 20 grudnia 2019 r., w naszej szkole odbył się apel z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Uroczyste przedstawienie przygotowali uczniowie z klasy IIIa wraz z wychowawcą Katarzyną Sławską oraz panią katechetką Agnieszką Jaszczyszyn.

Młodzi aktorzy przybliżyli wszystkim sens przeżywania nadchodzących świąt - nie dobrobyt, nie prezenty, nie posiadanie wszystkiego, co tylko się zapragnie, ale miłość do drugiego człowieka ma największe znaczenie - w ten magiczny czas i na co dzień. Społeczność naszej szkoły usłyszała też piękną kolędę w wykonaniu uczennic z Ukrainy oraz świąteczną piosenkę w języku angielskim w wykonaniu uczennicy klasy VII. Do przedstawienia dołączyli też starsi chłopcy, co było okazją do jeszcze większej integracji wśród wszystkich zaangażowanych w organizację przedstawienia.

Na zakończenie pan dyrektor - Piotr Pilawa - przekazał wszystkim zebranym świąteczne życzenia. Po apelu uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami udali się do sal na klasowe spotkanie wigilijne.

BożeNarodzenie002   BożeNarodzenie001

BożeNarodzenie003   BożeNarodzenie006