BohaterON004

W tym roku nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej kampanii o tematyce historycznej BohaterON – włącz historię!  mającej na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz historii Polski XX wieku. Ludzie Ci zasłużyli na naszą wdzięczność, pamięć i szacunek – akcja BohaterON – włącz historię! pozwala każdemu na wyrażenie tego w symboliczny sposób.

Uczniowie wzięli udział w zajęciach edukacyjnych, podczas których zostali wprowadzeni w tematykę Powstania Warszawskiego i losów Powstańców. Aby uhonorować uczestników Powstania Warszawskiego i pokazać, że pamiętamy o ich heroizmie i poświęceniu, uczniowie przygotowali kartki, laurki i listy.

Karolina Mykita

BohaterON002   BohaterON001