image0591

Uczniowie klas IIb i IIc mieli przyjemność spotkać się w Miejskiej Bibliotece Publicznej z pisarzem p. Romanem Pankiewiczem.  Strażak, ratownik medyczny, listonosz, żołnierz, policjant to 5 ważnych zawodów, o których opowiedział dzieciom autor serii książeczek skierowanych do najmłdszych czytelników.

Podczas spotkania autor w ciekawy sposób opowiadał o zawodach przebierając się za strażaka, policjanta, listonosza, żołnierza i ratownika medycznego. Publiczność była zaangażowana w spotkanie poprzez dialog z pisarzem. Zadaniem dzieci było dokończenie rymowanych opowiadań. Wszyscy świetnie się bawili. Wszystkie pozycje będzie można wypożyczyć w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jelczu-Laskowicach.

image0581_image0601_image0611_image0621_image0631