konkurs recytatorski001

20.02.2019r. w CSiR w Jelczu- Laskowicach odbył się Miejsko-Gminny Konkurs Recytatorski i Poezji Śpiewanej, organizowany przez PSP nr 2 w Jelczu- Laskowicach. Tegoroczny konkurs odbywał się pod hasłem "Do Wolnej i Niepodległej”, uczniowie prezentowali więc utwory o tematyce patriotycznej. Poziom prezentacji był wysoki - uczniowie przygotowali się sumiennie.

Reprezentantami naszej szkoły w poezji śpiewanej były:

  1. Katarzyna Gadomska kl. VIII c
  2. Wiktoria Worożańska kl. VIII c
  3. Natalia Deryło kl. VI a

Reprezentantami naszej szkoły w recytacji byli:

  1. Szymon Poparda kl. VI a
  2. Karolina Cięciwa kl. VIII a
  3. Mikołaj Chorązki kl. VIII b
  4. Michał Rycombel kl. V c

Uznanie jury zdobyła Natalia Deryło swoją interpretacją utworu „Na etacie anioła”, która zajęła II miejsce oraz Michał Rycombel za recytację utworu Edwarda Słońskiego „Ta, co nie zginęła”, zajmując III miejsce.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i upominki, które wręczyła Pani Agata Skierska, Dyrektor PSP nr 2.
Gratulujemy zwycięzcom i uczestnikom oraz nauczycielom przygotowującym uczniów do konkursu.

 konkurs recytatorski002

Dziennik elektroniczny

Początek strony