Apel Boże Narodzenie005

W piątek, 21 grudnia 2018 r., w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

W uroczysty nastrój wprowadziły nas dzieci z klasy Va, które - wraz z uczennicami klasy VIIIb i VIIIc - przygotowały świąteczne przedstawienie. Młodzi aktorzy zaprezentowali część artystyczną opowiadającą historię narodzin Jezusa w ubogiej stajence i towarzyszące temu wydarzenia. Przedstawienie obfitowało w piękne kolędy i pastorałki. Uczniowie mieli także okazję obejrzenia świątecznego tańca, który bardzo spodobał się całej publiczności.

Po występie pan dyrektor Piotr Pilawa pogratulował wszystkim udanego występu oraz złożył dzieciom, rodzicom i pracownikom szkoły świąteczne życzenia. Na zakończenia kilka słów do wszystkich skierował również zaproszony gość – ks. Henryk Szeloch.

Scenariusz apelu i występ dzieci przygotowała pani Gabriela Piech.

Apel Boże Narodzenie001   Apel Boże Narodzenie004

Apel Boże Narodzenie002   Apel Boże Narodzenie003