miś003

W poniedziałek, 26.11.2018 r., uczniowie klasy II a przyszli do szkoły w towarzystwie swoich pluszowych misiów. Ten wyjątkowy dzień rozpoczęli od wspólnych zabaw ze swoimi ulubieńcami w świetlicy. Misie brały udział w układaniu puzzli, rysowaniu, rozwiązywaniu logicznych zagadek oraz zabawach ruchowych. Gdy nadszedł czas lekcji, pluszaki powędrowały z dziećmi do klasy, gdzie uczestniczyły w zajęciach kulinarnych. Po przygotowaniu przez uczniów „misiowych kanapek”, towarzyszyły swoim opiekunom w słodkiej degustacji. Następnie wzięły udział w lekcji języka angielskiego, poznały historię niedźwiedzi służących w wojsku polskim, ćwiczyły z dziećmi na zajęciach wychowania fizycznego oraz odwiedziły bibliotekę szkolną w poszukiwaniu książek o misiach.

miś002   miś001

miś005   miś004