13.01 dyrektor Piotr Pilawa i przewodnicząca Rady Rodziców Ewa Mazur przekazali na ręce dyrektora "Faurecii Wałbrzych S.A." oddział w Jelczu - Laskowicach - Artura Plewniaka - okolicznościowy dyplom podziękowania za wsparcie, jakiego firma udzieliła szkole: odpowiadając na apel rodziców "Faurecia" przekazała na potrzeby szkoły 8 000 zł z przeznaczeniem na zakup sprzętu komputerowego dla uczniów - do celów dydaktycznych.

"Faurecia S.A." podejmuje działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, kierując się szlachetnymi pobudkami i chęciaą wspierania rozwoju kultury, sportu i edukacji. Od lat konsekwentnie wspieramy działalność organizacji charytatywnych i proedukacyjnych. Priorytetowo traktujemy inicjatywy na rzecz społecznosci lokalnych oraz potrzeby ludzi w trudnych sytuacjach życiowych. Reagujemy zawsze pozytywnie na lokalne inicjatywy i prośby oraz bierzemy w nich aktywny udział, wspieramy, finansujemy i zawsze służymy pomocą. Cieszymy się, że możemy również wspierać miejscowe szkoły i organizacje sportowe" - czytamy w przekazanym na tę okoliczność piśmie.

Dziękujemy w imieniu szkolnej społeczności "Trójki". Przekazany dar postaramy się wykorzystać jak najlepiej - dla dobra naszych uczniów.