Kwiaty8 marca 2024 roku z okazji Dnia Kobiet odbył się apel przygotowany przez Samorząd Uczniowski. Uczniowie wraz z opiekunami przygotowali montaż słowno-muzyczny dla wszystkich Pań naszej szkoły. Podczas uroczystości przypomniano historię tego święta, podkreślono wkład kobiet w osiągnięcia kulturowe, społeczne i polityczne, które zaprezentowała Iga Sikorska - uczennica klasy 8a. Całość uświetnił występ Filipa Kamieniaka z kl. 7c, który zagrał na keyboardzie koleżankom i paniom tradycyjne „Sto lat”, odśpiewane przez wszystkich chłopców ze szkoły. Ponadto w specjalnie przygotowanym miejscu wszystkie Panie mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Na zakończenie głos zabrał Dyrektor szkoły, pan Piotr Pilawa, który złożył życzenia wszystkim kobietom. Wręczone zostały również cukierki i drobne upominki od Samorządu Uczniowskiego.

Ten dzień minął w bardzo miłej i radosnej atmosferze, a uśmiech na twarzy każdej Pani i Dziewczynki gościł do końca dnia.

Serdeczne podziękowania dla Samorządu Uczniowskiego oraz dla: Jakuba Kowalika z kl. 7a, Filipa Kamieniaka i Filipa Szajdy z kl. 7c, Mateusza Sajdaka z kl. 7b, Igi Sikorskiej z kl. 8a za udział w apelu oraz dla Moniki Wesołowskiej z kl. 7a i Zuzi Bąk z kl. 5a za wykonanie zdjęć.

Zdjęcia podczas apelu wykonano aparatem fotograficznym zakupionym w ramach realizacji programu Laboratoria Przyszłości.

IMG 20240308 WA0003IMG 20240308 WA0019

IMG 20240308 WA0002