pola 298x300
Drodzy uczniowie klas 1 - 8 serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na pracę plastyczną „Sercem z Hospicjum”
organizowanym przez pracowników „Caritas” Archidiecezji Wrocławskiej w Oławie.
Na terenie naszej szkoły przeprowadzimy eliminacje w dwóch kategoriach wiekowych dla klas 1-4 i klas 5-8
Warunki uczestnictwa:
1. Prace mogą być wykonane w dowolnej technice malarskiej, rysunku, grafiki lub kolażu.
2. Temat pracy powinien dotyczyć cierpienia człowieka chorego, ale główna wartość, jaka powinna zostać wyeksponowana w pracy, to NADZIEJA.

3. Format pracy plastycznej: A4 lub A3.
4. Prace należy podpisać na odwrocie podając swoje imię , nazwisko i klasę.
Prace prosimy dostarczyć do 15 marca, do pokoju nauczycielskiego.
5. Spośród wykonanych prac szkolna komisja konkursowa wybierze 3 najlepsze prace z każdej grupy wiekowej.
Sześć zwycięskich prac (po 3 z każdej grupy) przekazanych zostanie do organizatora konkursu - Hospicjum Domowego
„Caritas” Archidiecezji Wrocławskiej w Oławie.
6. Komisja powołana przez organizatora dokona kwalifikacji i oceny prac nadesłanych na konkurs.
Przyznane zostaną I, II i III nagroda oraz wyróżnienia w dwóch kategoriach wiekowych. Autorzy zwycięskich prac otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe. Zachęcamy do udziału!
Koordynator Szkolnych Eliminacji Konkursu: Aleksandra Paczos