Fantazyjne trio

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w III Powiatowej Gali Talentów "TALENT KULINARNY 2021" organizowanej przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie.

Celem konkursu było wyłonienie uzdolnionej młodzieży, która wykazuje się umiejętnością przygotowania ciekawych, oryginalnych, a jednocześnie eleganckich i wykwintnych dań, i tym samym mają pasję i talent kulinarny. Zadaniem konkursowym było przygotowanie prezentacji przedstawiającej przygotowaną potrawę oraz opowiedzenie o swoim talencie kulinarnym. Ocenie podlegał profesjonalizm przygotowanej prezentacji, kreatywna i samodzielna realizacja oraz oryginalność przedstawionej potrawy. Z naszej szkoły do konkursu przystąpiło dwoje uczniów: Blanka Dereń z klasy 6a oraz Volodymyr Viakhk z klasy 6b.

Miło jest mi poinformować, że uczennica Blanka Dereń zajęła II miejsce przygotowując „Fantazyjne trio”.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Karolina Mykita