planet4010

2 października odbyło się w naszej szkole wydarzenie - Dzień Niebieskiej Planety, którego celem jest zwrócenie uwagi naszej społeczności szkolnej, na problem ocieplenia klimatu i zanieczyszczenia naszej planety.
W tym dniu uczniowie i nauczyciele przyszli o ubrani na niebiesko oraz przynieśli ze sobą globusy przedstawiające naszą planetę.

W naszej szkole odbyły się rozmowy na temat związany z ociepleniem klimatu i ochroną naszej planety oraz konkurs na plakat (kl 0-3) i logo (kl 4-8) Dnia Niebieskiej Planety.
W wydarzeniu wzięli udział uczniowie klas młodszych 0-3 oraz starszych 4-8 na ul. Prusa i Hirszfelda.
W klasach 0-3 nauczyciele prowadzący aktywnie przyłączyli się do wydarzenia oraz przeprowadzili zajęcia z wykorzystaniem zaproponowanych scenariuszy.

Wyniki konkursów zostaną podane do 13 października.

Koordynatorami wydarzenia i konkursów były: Beata Jaruga i Anna Niedworok.

Fotoram.io    Fotoram.io 2
Fotoram.io 1    Fotoram.io 3