zabawa czytelnicza001

Beza i Browne czytają Botanicum (zdjęcie autorstwa pani Marty Dobruchowskiej)

Kochani dziś chciałyśmy zaprosić Was do nietypowej zabawy czytelniczej. Prosimy o zrobienie zdjęcia Waszym zwierzakom podczas...czytania książek.

Jeśli nie macie zwierzaka, zróbcie zdjęcie ulubionej lub właśnie czytanej książki w ciekawym miejscu, fajnym otoczeniu. Dodajcie do nich podpis z imieniem pupila/ów i tytułem woluminu.
Wysyłajcie je do bibliotekarek na adresy poczty tj. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 4 maja 2020 roku.

Uprzejmie informujemy, że zostaną one wykorzystane i znajdą się na stronie internetowej szkoły. O taką samą inicjatywę poprosiłyśmy Pracowników Naszej Szkoły. Zabawa ma na celu integrację, promocję czytelnictwa i rozrywkę ;-)
Dziękujemy za zaangażowanie. Wszyscy uczestnicy dostaną drobne upominki a najciekawsze prace zostaną dodatkowo nagrodzone.

Z bibliotecznym pozdrowieniem

Agnieszka Woch i Marta Dobruchowska