FE PR DS UE EFS poziom PL kolor

Informujemy, że Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. B. Prusa w Jelczu - Laskowicach uczestniczy w projekcie "Wiedza i umiejętności kapitałem naszej przyszłości", współfinansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz z budżetu państwa.

W ramach projektu, który realizowany będzie przez 2 lata (luty 2019 - styczeń 2021):

• odbędą się zajęcia wyrównawcze, rozwijające zainteresowania oraz zajęcia w zakresie indywidualizacji pracy z uczniem ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi i edukacyjnymi. Udział we wszystkich zajęciach jest dla uczniów nieodpłatny (PLANOWANE ROZPOCZĘCIE ZAJĘĆ - W MARCU);
  • przeprowadzone zostaną szkolenia dla nauczycieli, podnoszące ich kompetencje z zakresu kształtowania umiejętności kluczowych;
  • zakupione zostaną pomoce dydaktyczne, wspierające prowadzenie zajęć.

Projekt jest odpowiedzią na potrzeby szkoły oraz zgłaszane przez rodziców. Umożliwia rozwój dzieci w zakresie zdobywania umiejętności kluczowych dla dalszej edukacji! Sukces projektu i jego końcowy wynik zależy w dużej mierze od wspólnego zaangażowania szkoły i rodziców. Wykorzystajmy szansę, która przed nami.

Piotr Pilawa, dyrektor PSP nr 3 w Jelczu - Laskowicach

dokumenty do pobrania - czytaj więcej

Rodzaje zajęć określone są w regulaminie - w części odnoszącej się do Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3. Aby zgłosić dziecko do udziału w projekcie, należy wypełnić i dostarczyć do sekretariatu szkoły komplet dokumentów:

1. wypełniony danymi dziecka i podpisany regulamin uczestnictwa,
  2. wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy,
  3. wypełnione i podpisane oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych.