zdjęcie mapy i książki Nela mała reporterka książki dla dziewczynek czy książki dla dzieci

Rozpoczęła się ewidencja książek kupionych do biblioteki szkolnej w ramach programu "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2016-2020". Pierwsze książki trafiły już do czytelników - są to tytuły, które cieszyły się największą popularnością wśród uczniów - książki z serii "Nela mała reporterka" oraz przygody młodych detektywów Mai i Lassego z serii "Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai" Martina Widmarka. Wszystkie nowe tytuły będą wpisywane na bieżąco, codziennie można znależć coś nowego!

Wszystkie nowe tytuły, które pojawiają się w bibliotece szkolnej można śledzić w katalogu on-line przeglądając zestawienie nowości lub przychodząc do biblioteki.

Zapraszamy!

Katalog elektroniczny biblioteki szkolnej

indeks

Tu się czyta... blog biblioteki szkolnej