005 dzien babci

Zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w kalendarz imprez szkolnych.

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. W pięknie udekorowanej sali dzieci wraz ze swoimi wychowawczyniami przygotowały piękny program artystyczny. Były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe.
         W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Dzieci przygotowały również dla nich słodki poczęstunek. Następnie obdarowały swoich ukochanych gości własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Był to dzień pełen wzruszeń i radości.

001 dzien babci   002 dzien babci

003 dzien babci   004 dzien babci