mikołajki 001

15 grudnia na hali Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu - Laskowicach uczniowie i rodzice czterech szkół podstawowych z terenu miasta i gminy Jelcz - Laskowice wzięli udział w w sportowym turnieju mikołajkowym, zorganizowanym z inicjatywy Marka Szponara - zastępcy burmistrza. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie wraz z wychowawcami oraz rodzice uczniów klas I-IV.

Po zaciętej rywalizacji, której hasło przewodnie brzmiało: MAŁY SPORT - WIELKA ZABAWA, w wyniku dogrywki drużyna uczniów wywalczyła II miejsce, zaś równie dzielni i pełni poświęcenia rodzice zostali sklasyfikowani na miejscu III. Wszyscy uczestnicy tej sportowej zabawy zostali obdarowani okolicznościowymi koszulkami, a dzieci otrzymały paczki od specjalnego gościa - Mikołaja.

Gratulujemy całej naszej wspaniałej reprezentacji, dziękujemy za zaangażowanie i wolę walki pokazaną na boisku!

mikołajki 002      mikołajki 003mikolaj 008mikolaj 001mikolaj 003mikolaj 004mikolaj 005mikolaj 006mikolaj 007