CZYTANIE KONTRA KORONAWIRUS!

Chwytajmy za książki! Skorzystajmy z czytania jako swoistego antidotum na obawy czy strach przed wirusem.

Podobno sześć minut czytania może obniżyć poziom stresu o 60 proc!

Witamy w bibliotece szkolnej!

Drodzy Uczniowie, pamiętajcie, że

Czytanie to najlepszy sposób uczenia się. Czytanie to najlepsza nauka”
(Aleksander Puszkin)

Zostań w domu – czytaj!!!

W tym dziwnym i trudnym czasie szkoła, a także biblioteka szkolna są zamknięte. Kto jednak powiedział, że nie można czytać lub wypożyczać książek... O nie, nie!
Jeżeli szukacie pomysłów jak ciekawie i twórczo spędzić czas z książką, to zaglądajcie na naszą stronę. Publikujemy dla Was linki do ciekawych wydarzeń online, pomysły i zabawy.

Jeśli natomiast chcesz przeczytać prawdziwą ksiązkę, a nie wiesz jaką, potrzebujesz wypożyczyć lekturę lub wymienić przeczytane książki - napisz wiadomość do bibliotekarza poprzez konto biblioteczne MOL lub dziennik elektroniczny. Pamiętaj, biblioteka działa i z pewnością ci pomożemy w tym trudnym czasie.

Zostań w domu! Czytaj książki!

...

Biblioteka Szkolna
PSP nr 3 w Jelczu-Laskowicach
ul. Prusa 2
psp3.biblioteka@wp.pl

pracownicy
Małgorzata Maciejko
Marta Dobruchowska

Klub twórczych działań plastyczno-czytelniczych "Stonoga" już na dobre rozpoczął swoje zajęcia w tym roku szkolnym. Miejsc wolnych już niestety nie mamy, ale wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć, co ciekawego dzieje się w bibliotece podczas naszych spotkań zapraszamy do odwiedzania bloga czytelniczego "Czy tu się czyta?".

Postaramy się na nim publikować nie tylko relacje z zajęć, ale także pomysły, jak samemu stworzyć coś ładnego, jak ciekawie i twórczo spędzić czas. Podeślemy Wam również propozycje ciekawych i wartych przeczytania książek.

Zapraszamy - tutaj: CZY TU SIĘ CZYTA?

Katalog elektroniczny biblioteki szkolnej

indeks

Strona MBP w Jelczu-Laskowicach

Czy tu się czyta? ...blog biblioteki szkolnej