Witamy w bibliotece szkolnej!

3d8e994627a5b8d4cf60b4cfe056c6e0

"Książka to przygoda, jeśli ją odkryjemy!"

Rok szkolny 2017/2018 w bibliotece szkolnej pod hasłem: PRZYGODA Z KSIĄŻKĄ!

Tradycją w bibliotece szkolnej stały się już organizowane od kilku lat czytelnicze poranki dla klasy 0. Raz w tygodniu spotykamy się, aby poczytać sobie coś ładnego, a później o tym rozmawiamy, bawimy się, rysujemy... Poznajemy w ten sposób bibliotekę, oswajamy się z książką i czytaniem. W tym roku na poranki czytelnicze zapowiedziała się także klasa Ia. To wspaniała wiadomość!

Może i starsi uczniowie mają ochotę na wspólne czytanie? Gorąco zapraszamy! Z pewnością znajdzie się ciekawa książka dla każdej klasy!

A tutaj można zobaczyć prace naszych milusińskich do ostatnio czytanej książeczki - Czy tu się czyta?

DSC0116 fill 350x233

W tę słoneczną sobotę byliśmy razem. Na XVI Pikniku u Prusa nie zabrakło też szkolnej biblioteki, bo przecież czytanie zbliża i łączy!

Katalog elektroniczny biblioteki szkolnej

indeks

Strona MBP w Jelczu-Laskowicach

Czy tu się czyta? ...blog biblioteki szkolnej