Informacje o zajęciach, odbywających się w ramach projektu, będziemy dodawać sukcesywnie. Zajęcia rozpoczynają się od marca po utworzeniu grup i określeniu przez nauczycieli harmonogramu spotkań. Szczegółowy terminarz w rozwinięciu.

FEPR DS UE EFS kolor

Informujemy, że Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. B. Prusa w Jelczu - Laskowicach rozpoczyna nabór do projektu "Wiedza i umiejętności kapitałem naszej przyszłości", współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz z budżetu państwa.

W ramach projektu, który realizowany będzie przez 2 lata (luty 2019 - styczeń 2021):

• odbędą się zajęcia wyrównawcze, rozwijające zainteresowania oraz zajęcia w zakresie indywidualizacji pracy z uczniem ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi i edukacyjnymi. Udział we wszystkich zajęciach jest dla uczniów nieodpłatny (PLANOWANE ROZPOCZĘCIE ZAJĘĆ - W MARCU);
  • przeprowadzone zostaną szkolenia dla nauczycieli, podnoszące ich kompetencje z zakresu kształtowania umiejętności kluczowych;
  • zakupione zostaną pomoce dydaktyczne, wspierające prowadzenie zajęć.

Gorąco zachęcamy rodziców / prawnych opiekunów do składania deklaracji uczestnictwa dzieci w projekcie . Jest on odpowiedzią na potrzeby szkoły oraz zgłaszane przez rodziców. Umożliwia rozwój dzieci w zakresie zdobywania umiejętności kluczowych dla dalszej edukacji! Sukces projektu i jego końcowy wynik zależy w dużej mierze od wspólnego zaangażowania szkoły i rodziców. Wykorzystajmy szansę, która przed nami.

Piotr Pilawa, dyrektor PSP nr 3 w Jelczu - Laskowicach

dokumenty do pobrania - czytaj więcej