Klub Stonoga otwiera swoje drzwi i zaprasza dzieci i dorosłych do wspólnego przygotowywania ozdób, kartek i dekoracji świątecznych. W każdą środę, aż do 20 grudnia, w godz. od 14.00 do 16.00 można przyjść do biblioteki przy ul. Prusa. Będziemy tworzyć oryginalne dekoracje bożonarodzeniowe.

Szczegóły i tematyka warsztatów na blogu Czy tu się czyta?

"Ona ma sto nóg. Ty masz sto talentów!"

Uwaga! Są jeszcze wolne miejsca na tegoroczne zajęcia klubu Stonoga!  Zajęcia odbywają się w środy w godz. 7.45-9.20. Istnieje możliwość utworzenia drugiej grupy - młodzieżowej. Godzina do ustalenia.  Chętnych zapraszam do biblioteki!

O tym, co robimy na zajęciach można przeczytać na blogu "Czy tu się czyta?"

Klub twórczych działań plastyczno-czytelniczych "Stonoga" już na dobre rozpoczął swoje zajęcia w tym roku szkolnym. Miejsc wolnych już niestety nie mamy, ale wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć, co ciekawego dzieje się w bibliotece podczas naszych spotkań zapraszamy do odwiedzania bloga czytelniczego "Czy tu się czyta?".

Postaramy się na nim publikować nie tylko relacje z zajęć, ale także pomysły, jak samemu stworzyć coś ładnego, jak ciekawie i twórczo spędzić czas. Podeślemy Wam również propozycje ciekawych i wartych przeczytania książek.

Zapraszamy - tutaj: CZY TU SIĘ CZYTA?

Katalog elektroniczny biblioteki szkolnej

indeks

Tu się czyta... blog biblioteki szkolnej

park z chlopiec aka ksiazkaa