Na podstawie decyzji MEN okres zawieszenia zajęć w szkole został przedłużony do 7.06 br.

W tygodniu od 1.06 do 5.06 odbywać się będą konsultacje dla uczniów klas 1-8.  Podczas konsultacji organizowanych w szkole obowiązują procedury bezpieczeństwa, z którymi zobowiązani są zapoznać się nauczyciele, uczniowie i rodzice. Na konsultacje uczniowie umawiają się bezpośrednio z nauczycielami. Harmonogram konsultacji w rozwinięciu (CZYTAJ WIĘCEJ).

Biblioteka szkolna w dniach 1 - 5.06:

Prusa: poniedziałek 10.30 - 13.30, wtorek 8.30 - 14.00, piątek 10.30 - 14.30

Hirszfelda: poniedziałek 8.20 - 13.50, czwartek 9.00 - 12.00

Udział ucznia w konsultacjach odbywa się na zasadach określonych w procedurze, po uprzednim uzyskaniu oświadczenia rodzica ucznia, że zapoznał się z procedurą i wyraża zgodę na udział dziecka w konsultacjach na zasadach w niej określonych. Oświadczenie to może być przesłane do nauczyciela prowadzącego konsultacje poprzez dziennik elektroniczny (np. "oświadczam, że zapoznałam/em się z procedurą organizacji konsultacji i wyrażam zgodę na udział mojego dziecka w konsultacjach na określonej w niej warunkach") lub dostarczone nauczycielowi na konsultacjach w formie pisemnej deklaracji.

PROCEDURA KONSULTACJI

DEKLARACJE RODZICA