pobrane

Zachęcamy do zabawy ????

Weźcie kawałek starej gazety. Wytnijcie z niej wyrazy – duże, małe, długie, krótkie, różne. Niech ich będzie dużo – kilkadziesiąt. Wycinajcie, może to być zabawa grupowa z rodzeństwem, rodzicami. Później na kartce papieru stwórzcie swój własny wiersz. Możecie zrobić to na kolorowym papierze. Pamiętajcie, żeby utwór miał autora i tytuł.

Zdjęcia waszych wierszy możecie wysłać przez e-dziennik lub na pocztę do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Na Wasze wyklejanki czekamy do 12 kwietnia. Można będzie je przeczytać na stronie internetowej szkoły. Po powrocie do szkoły zrobimy z nich wystawę i wręczymy nagrody.

Do dzieła Kochani!!!

Wasze Bibliotekarki: M. Dobruchowska i A. Woch