Miś001

Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś.

U nas w szkole również Pluszowy Miś miał w tym dniu swoje święto. W klasie I a, II a i w zerówce dzieci opowiadały o swoich misiach, wraz z misiami wysłuchały opowiadania o misiu Aliku i Felutku, odpoczywały przy muzyce wtulając się w swoje pluszaki. Nie zabrakło też misiowych kolorowanek.

Dzieci pięknie i chętnie opowiadały o swoich misiach, które należą do ich prawdziwego grona przyjaciół.

„Właśnie coś takiego nazywam Przyjacielskim Dniem” – Miś Puchatek.

Agnieszka Woch

Miś002   Miś003