okno życia001

Uczniowie klasy IIIa wraz z wychowawcą Katarzyną Sławską postanowili pomóc psom z „Okna życia” w Miłocicach. Po nawiązaniu kontaktu z panią Katarzyną Chruściel, właścicielką i pomysłodawczynią tego wspaniałego przedsięwzięcia, dowiedzieli się, że zwierzętom najbardziej potrzebne są ciepłe koce i karma. Przystąpili więc do nagłośnienia akcji w całej szkole. Zbiórka niezbędnych artykułów trwała od 18 do 31 października 2019 r. Społeczność szkolna spisała się na medal. Udało się zebrać sporo karmy, kocy, a nawet posłań dla psów. Po południu, 31 października, wychowawca klasy wraz z przedstawicielem klasy oraz jego rodzicem odwiedzili panią Kasię i jej podopiecznych w Miłocicach. Wszyscy tego dnia byli szczęśliwi – zarówno darczyńcy, jak i obdarowani.

Uczniowie zapowiedzieli, że to nie koniec akcji – kolejną paczkę, tym razem mikołajkową, przygotują już w grudniu. Podobnie - jak w akcji październikowej - liczą na otwarte serca uczniów oraz ich rodziców.

okno życia002   okno życia003