logo 2

Zapraszamy społeczność szkolną PSP nr 3 do udziału w kolejnej XVIII edycji konkursu „Zielony Las”. Zadaniem uczniów poszczególnych klas jest segregowanie i zbieranie surowców wtórnych: makulatura, butelki PET, baterie.

Osoby biorące udział w konkursie proszone są o przynoszenie do szkoły:

1. Czystej makulatury spakowanej i związanej sznurkiem w kartonie lub pojemniku.
  2. Butelki PET czyste, bez zakrętek, suche i zgniecione spakowane do worków.
  3.  Zużyte baterie w woreczku lub pojemniku.

Prosimy o zważenie i podpisanie przeniesionych surowców (waga, imię i nazwisko ucznia, klasa). Jeśli nie ma takiej możliwości ważymy surowce w szkole.

Za zebrane surowce uczniowie są nagradzani punktami z zachowania, a klasy z największą ilością surowców, mają możliwość otrzymania, pozyskanych w ten sposób pieniędzy, na potrzeby klasowe.

W budynku na ul.Hirszfelda zbieramy surowce w poniedziałek, we wtorek na ul.Prusa.

Regulaminy oraz wszelkie informacje dotyczące konkursu organizowanego przez ZGO Gać są zamieszczane na profilu facebookowym Zakładu https://www.facebook.com/zgogacolawa/

Opiekunowie konkursu:

Beata Jaruga, Mirosław Górski, Krzysztof Kossowski