Szanowni Rodzice, 

ten rok jest pierwszym, w którym ani Dyrektor Szkoły, ani Rada Rodziców nie mogą zawrzeć ubezpieczenia zbiorowego dla wszystkich dzieci. Od tego roku rodzic sam ubezpiecza dziecko od NNW.

Do szkoły zostały przesłane różne oferty ubezpieczeń dzieci od NW.  W dniu wczorajszym tj., 1. października 2019 r. na zebraniu Rady Rodziców przeanalizowaliśmy oferty firm ubezpieczeniowych NNW dla dzieci, przesłane do naszej szkoły. Braliśmy pod uwagę wartość ubezpieczenia przy uprawianiu sportów, % wypłacanego uszczerbku przy wypadku, wysokość składki oraz możliwość objęcia dzieci ubezpieczeniem od 1 września br.

Wszystkie oferty ubezpieczenia NNW dla dzieci na rok szkolny 2019/2020, które były przesłane do szkoły i analizowane przez Radę Rodziców, są dostępne w sekretariacie szkoły przy ul. Prusa, w godzinach urzędowania.

W naszej ocenie najkorzystniejsze warunki, które możemy Państwu polecić przedstawiła Kancelaria Supra Brokers (ta sama co w ub. roku). W tej ofercie każdy może wybrać samodzielnie wariant ubezpieczenia, zakres i wysokość składki.

Najważniejsze: Rodzice mają czas na ubezpieczenie dzieci do 15 października br. z zachowaniem ciągłości ubezpieczenia od 1 września br.

Jutro/pojutrze nauczyciele rozdadzą dzieciom ulotki, z kodem QR który przekieruje Państwa na stronę ubezpieczyciela i umożliwi dokonanie zakupu oraz opłacenia ubezpieczenia przez Internet.

W przypadku pytań, wątpliwości prosimy kontaktować się z Supra Brokers, numery telefonów znajdziecie Państwo na odwrocie ulotki.


     Z wyrazami szacunku

                                                                                    w imieniu Rady Rodziców przewodniczący Jacek Hełka

Początek strony