20 września przyłączyliśmy się do akcji Sprzątanie Świata, w tym roku pod hasłem "Nie śmiecimy - sprzątamy - zmieniamy" .

Stale w szkole podejmujemy działania, dzięki którym uczymy dzieci bycia odpowiedzialnymi konsumentami, by nie tworzyć niepotrzebnych odpadów, by nie niszczyć środowiska.

Co roku przy okazji akcji wyszukujemy najbardziej zanieczyszczone tereny w okolicy budynków naszej szkoły i starannie je porządkujemy.  W klasach przeprowadzone zostały pogdanki uświadamiające, że to między innymi od naszych indywidualnych nawyków zależy przyszłość naszej planety, a także nasze zdrowie. Dzieci przypomniały sobie zasady segregowania odpadów.

Po ciężkiej pracy czekała na wszystkich miła niespodzianka - słodka bułka i sok dla każdego.

NIE ZAŚMIECAJ - SPRZĄTAJ - ZMIENIAJ!