16 września uczniowie klasy IIb, IIIc oraz świetlicy obchodzili Dzień Kropki. To święto obchodzone w szkołach na całym świecie, dlatego wśród nich nie mogło zabraknąć również nas.

To święto kreatywności, talentu i wiary w siebie i swoje możlwości. Zapoczątkowany został przez historię Vashti, bohaterki kanadyjskiego pisarza Petera Reynoldsa.

W klasach dzieci poznały historię małej dziewczynki, która dzięki swojej nauczycielce uwierzyła w siebie. Nasi uczniowie przekonani o swojej sile i swoich możliwościach odważnie podjęli kropkowe działania. Wykonali między innymi kreatywne prace plastyczne "Od kropki wszystko się zaczęło..." oraz uczestniczyli w kropkowej profilaktyce logopedycznej, którą z okazji nietypowego święta przygotowała pani Marta - nasz szkolny psycholog.