wielkanoc001

W czwartek, 25 kwietnia 2019 r., w naszej szkole odbył się apel wielkanocny, przygotowany przez uczniów klasy IIa, pod opieką wychowawcy Katarzyny Sławskiej. W organizację apelu włączyły się dzieci z oddziału przedszkolnego pod przewodnictwem pani Anny Rudeckiej, które swoim tańcem wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Piękne wielkanocne piosenki zaśpiewały również dzieci z klasy Ia i IIIa. Apel przybliżył uczniom istotę i znaczenie Świąt Wielkanocnych, a także zwyczaje z nimi związane.

Na zakończenie głos zabrał pan dyrektor Piotr Pilawa, który w imieniu całej społeczności szkolnej podziękował organizatorom za występ oraz rozdał dyplomy uczniom klas młodszych za zajęcie I, II i III miejsca w szkolnym „Konkursie wyraźnej mowy – Chrząszcz”.

wielkanoc003   wielkanoc002

wielkanoc004   wielkanoc005