apel po I półroczu005

W piątek, 25.01.2019 r., w naszej szkole odbył się apel podsumowujący I półrocze przygotowany przez panią Agnieszkę Bajsarowicz, pana Pawła Majdurę oraz uczniów klas VIa i VIIIc. Rozpoczął się od części oficjalnej – powitania przez pana dyrektora Piotra Pilawę zaproszonych gości oraz społeczności szkolnej, a następnie wręczenia uczniom klas młodszych odznak „Ucznia na medal”, natomiast starszym tytułu „Wzorowego Ucznia”.

Po tej części uczniowie zostali zaproszeni do wzięcia udziału w teleturnieju „Bezpieczni milionerzy”, dzięki któremu w formie zabawy przypomnieli sobie podstawowe zasady bezpieczeństwa obowiązujące podczas ferii zimowych. Nie zabrakło również pouczającej scenki, wesołych piosenek, a nawet tańca. Po obejrzeniu takiego występu wszyscy spokojnie mogą udać się na zimowy wypoczynek.

apel po I półroczu001    apel po I półroczu002

apel po I półroczu003    apel po I półroczu004