Unihokej002

W dniu 7 grudnia 2018 r. odbyła się XVIII-a edycja Mikołajkowego Turnieju Unihokeja. Tradycyjnie stawiły się reprezentacje wszystkich sześciu szkół podstawowych gminy Jelcz-Laskowice. Drużyny były mieszane składające się z chłopców i dziewcząt. Po przywitaniu przez pana dyrektora odbyło się losowanie i rozpoczęły się pełne emocji rozgrywki w dwóch grupach. Po rozgrywkach grupowych przyszła kolej na półfinały. Nasi reprezentanci doszli po zaciętych meczach do samego finału, w którym ulegli PSP nr 1 J-L, ostatecznie zajmując drugie miejsce. Nad organizacyjną częścią turnieju czuwali nauczyciele wychowania fizycznego – Agnieszka Bajsarowicz i Paweł Majdura oraz uczniowie klas ósmych. Wszyscy uczestnicy otrzymali atrakcyjne nagrody oraz mikołajkowe paczki, sponsorami których był Urząd Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice, Szkolny Związek Sportowy w Jelczu-Laskowicach i Pizzeria Sorrento. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy Via: Oliwia Kret, Aleksandra Piech, Filip Seredyński, Jakub i Karol Szachniewicz.

Unihokej004   Unihokej001

Unihokej003