Autoliv004

4 grudnia 2018 r. odbyła się wycieczka uczniów klas II a i III a do firmy Autoliv Poland Sp. z o.o. w Jelczu-Laskowicach.

Na początku dzieci obejrzały krótki film opatrzony komentarzem pracowników na temat organizacji zakładu, który jest odpowiedzialny za montaż pasów bezpieczeństwa i modułów poduszek powietrznych. Następnie zwiedziły hale produkcyjne oraz biura. Uczniowie mogli przekonać się, jak funkcjonuje nowoczesny, dobrze zorganizowany zakład produkcyjny oraz poznać specyfikę pracy na liniach montażowych. Na koniec wycieczki dzieci otrzymały słodki poczęstunek.

Serdecznie dziękujemy pracownikom firmy Autoliv, a w szczególności Pani Aleksandrze Kwarciak, za zorganizowanie interesującego spotkania.

Autoliv001   Autoliv003

Autoliv005   Autoliv002