W piątek 9.11 o godz. 11.05 rozpocznie się na sali gimnastycznej w budynku "Trójki" przy ul. Prusa uroczyste spotkanie poświęcone 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. O godz. 11.11 włączymy się w ogólnopolską akcję "Rekord dla Niepodległej", śpiewając cztery zwrotki "Mazurka Dąbrowskiego". Wspólnie z zaproszonymi gośćmi obejrzymy okolicznościowe występy uczniów izaśpiewamy patriotyczne pieśni i piosenki. Pragniemy podkreślić wyjątkowy charakter tegorocznych obchodów Święta Niepodległości - prosimy wszystkich członków szkolnej społeczności o galowy, odświętny ubiór i przypięcie do ubrań biało - czerwonych kotylionów lub wstążek.

Okolicznościowy apel w budynku PSP 3 przy ul. Hirszfelda odbędzie się w czwartek.

Zapraszamy Rodziców, członków rodzin i wszystkich chętnych do wspólnego świętowania w "Trójce"!