IMG 2868

Tak, tak, to nie żart! Podczas ostatnich zakupów trafiło do szkolnej biblioteki mnóstwo pięknych książek, a wśród nich kilka zupełnie niezwykłych i wyjątkowych, jak choćby te: Pachnące bajki

Joanna Krzyżanek
Bajka pachnąca truskawkami

indeks

Pachnąca bajka pachnie owocowo, co znacząco może umilić czytanie w zimowe, pochmurne dni. To truskawkowa historia bibliotekarza Emiliana Apli, który zabierze Cię na wyjątkowo truskawkową stację, gdzie Pani Butą, Panowie Królik, Ryłko i Farbotko wyruszą w niebezpieczną podróż, aby poskromić truskawkowego potwora!

Wyjątkowa, pachnąca truskawkami książka.

Potrzyj kolorowe ilustracje i powąchaj!

Skan 20180111

Książka jest drugą z całej serii Pachnących bajek, mamy jeszcze dwie:

- Bajkę pachnąca czekoladą

- Bajkę pachnąca cytrynami

Inne recenzje uczniów możecie przeczytać na blogu czytelniczym biblioteki Czy tu się czyta? w zakładce Naszym zdaniem.
Zachęcamy każdego, kto wypożyczy w bibliotece coś ciekawego,  do podzielenia się swoją opinią i wrażenia z przeczytanej książki.

Katalog elektroniczny biblioteki szkolnej

indeks

Tu się czyta... blog biblioteki szkolnej

park z chlopiec aka ksiazkaa