Unihok4

9 grudnia nasz szkoła była gospodarzem rozgrywanego już po raz 16. gminnego turnieju unihokeja. Wzięły w nim udział drużyny ze szkół podstawowych z Miłoszyc, Minkowic Oławskich, Wójcic oraz z Jelcza - Laskowic: PSP 1, PSP 2 i PSP 3. Zawody prowadzili nauczyciele wychowania fizycznego z "Trójki" - Agnieszka Bajsarowicz i Paweł Majdura, wspomagani przez uczniów - asystentów.

Finałowy mecz wyłonił zwycięzcę dopiero w rzutach karnych, które wygrała drużyna z PSP 1. Wicemistrzem gminnych potyczek została ekipa z Miłoszyc. Nasi uczniowie zajęli szóste miejsce.

Wszyscy uczestnicy sportowych zmagań obdarowani zostali paczkami słodyczy i drobnym sprzętem sportowym. Fundatorami nagród byli: Urząd Miasta i Gminy w Jelczu - Laskowicach, Szkolny Związek Sportowy, Pizzeria "Sorrento".

Unikok2      Unikok1