dzien edukacji narodowejDnia 14 października w naszej szkole odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Młodzi artyści pieśnią, słowem i tańcem uświetnili ten wyjątkowy dzień. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud ich pracy.

Po części artystycznej miały miejsce kalambury - uczniowie starali się rozpoznać na zdjęciach z dzieciństwa swoich nauczycieli. To była bardzo zabawna część programu.

Na zakończenie apelu głos zabrał pan dyrektor Piotr Pilawa, który mówił o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Przypomniał także, że Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich pracowników szkoły.