dzien chlopakaDzień Chłopaka dla klas IV-VI zorganizował Samorząd Uczniowski. Każdy chłopak, który tego dnia przyszedł do szkoły ubrany w koszulę i krawat uniknął odpytania na każdym przedmiocie. Na długiej przerwie wszyscy zgromadzili się na placu szkolnym. Tam, przy muzyce, w super atmosferze, 5 wybranych chłopców ( z każdej klasy po jednym) podjęło trud zmierzenia się z dwiema przygotowanymi konkurencjami. Nagrodą dla zwyciezcy, oprócz nagrody rzeczowej, był tytuł " Mistera Trójki". Kandydaci musieli zanucić piosenkę słyszaną w słuchawkach, tak, by tłum odgadł jej tytuł lub wykonawcę. Potem trzeba było przyszyć guzik i to było nie lada wyzwanie dla niektórych. Tytuł "Mistera Trójki" zdobył niepokonany Oliwier Strzelec z klasy VIb. Przewodniczący szkoły Mikołaj Chorązki wręczył nagrody i pogratulował wszystkim uczestnikom. Na zakończenie wszyscy zgromadzeni chłopcy zostali poczęstowani słodkościami.

W klasach młodszych dziewczynki przygotowały niespodzianki dla swoich kolegów. Były prezenty, słodycze, zabawy, a nawet tort upieczony specjalnie na tę okoliczność.