spotkanie z policja22 września dzieci z klasy 0b wraz z wychowawczynią Wiolettą Zalezińską gościły w klasie panów policjantów, którzy odwiedzili grupę, aby przypomnieć maluchom ważne zasady postępowania. Przynieśli ze sobą plansze, które unaoczniały dzieciom w przystępny sposób różne prawdopodobne sytuacje, które mogą ich spotkać. Panowie mówili o zasadach ruchu drogowego, zagrożeniach jakie mogą dzieci napotkać na drogach, w domach, na akwenach wodnych. Przestrzegali uczniów przed nieznajomymi, którzy mogą mieć złe zamiary itp. Uczniowie chętnie wysłuchali przedstawicieli policji, pochwalili się znajomością numerów interwencyjnych, a na koniec zaśpiewali im piosenkę ,,Będę kierowcą". Zostali za to pochwaleni i obdarowani zawieszkami na tornistry, odblaskami i ciekawymi książeczkami, w których opisane zostały w przystępny sposób zasady postępowania w różnych, trudnych sytuacjach.

13 października pan policjant odwiedził również dzieci z klasy 0a i Ia z budynku przy ul. Prusa.