W związku z czasowym zawieszeniem zajęć nauczyciele podejmują działania w celu prowadzenia zdalnego nauczania. Możliwe jest to  wtedy, gdy uczniowie posiadają adresy poczty elektronicznej, zapisane w dzienniku elektronicznym. Prosimy rodziców o wsparcie działań szkoły w tym zakresie i zachęcanie dzieci do sprawdzania informacji przesyłanych przez nauczycieli poprzez dziennik elektroniczny.

W związku z decyzją rządu informuję, że od 12 do 25 marca br. zostają w szkole zawieszone zajęcia dydaktyczno - wychowawcze. 12 i 13 marca (czwartek i piątek) w szkole będą się odbywały tylko zajęcia opiekuńcze - dla tych dzieci, których rodzice nie zdążą jeszcze zorganizować opieki. Od poniedziałku 16.03 żadne dzieci nie przychodzą do szkoły. Powinny przebywać pod opieką w domu. Nauczyciele będą kontaktować się z dziećmi i rodzicami poprzez dziennik elektroniczny.

Przypominam, że rodzicom, którzy mają dziecko w wielu do 8 lat w związku z nagłym, nieprzewidzianym zamknięciem szkoły przysługuje zasiłek opiekuńczy do 14 dni - szczegółowe informacje na stronie ZUS.

Zawieszeniu ulegają również wszelkie zajęcia dodatkowe organizowane w szkole.

Informacje MEN.

(oświadczenie zasiłek opiekuńczy)

Piotr Pilawa, dyrektor PSP nr 3 w Jelczu - Laskowicach

Zarząd Osiedla Jelcz zaprasza serdecznie w sobotę 25 kwietnia do parku w Jelczu przy ul. Ogrodowej na charytatywny piknik, z którego dochód przeznaczony zostanie w całości na pomoc Franiowi, którego życie - podobnie jak Tosi - uratować może tylko specjalna terapia bardzo drogim lekiem. Wśród wielu przewidywanych atrakcji m. in. dmuchane zamki, zabawy z animatorami, malowanie twarzy, DJ Pizzobus, piknikowe smakołyki (kiełbaski z grilla, ciasta, wata cukrowa, lody), licytacja fantów, kiermasz, przejażdżka wozem strażackim. Godziny imprezy: 10 - 16.

Początek strony