Drodzy Uczniowie,

przykro mi, że nie możemy w tym roku spotkać się na tradycyjnym zakończeniu roku szkolnego, którego drugie półrocze było zupełnie inne, niż dotąd. Wobec wciąż obecnego zagrożenia epidemią podjęliśmy decyzję, że Wasze świadectwa i wyróżnienia wręczymy Wam na spotkaniu z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Chcemy wspólnie świętować i publicznie cieszyć się Waszymi sukcesami. Już dzisiaj gratulujemy Wam zaangażowania w okresie zdalnej nauki i osiągniętych wyników. Wiemy, że nie było to dla Was łatwe wyzwanie. Życzymy dobrego wypoczynku z dala od komputerów i Internetu - korzystajcie z uroków letniej przyrody, gdziekolwiek się znajdziecie, pamiętając przy tym o zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Naszym absolwentom życzymy dostania się do upragnionej szkoły i wszelkiej pomyślności na dalszej drodze rozwoju i zdobywania wiedzy!

Szanowni Rodzice, Drodzy Nauczyciele: dziękuję Wam za wsparcie okazywane dzieciom i szkole w okresie zdalnej edukacji. Wszyscy musieliśmy dać z siebie więcej, niż zwykle, by była ona skuteczna, wiele przeszkód trzeba było pokonać i wiele się nauczyć. Nie wszystko wyszło dobrze, ale posiedliśmy nowe umiejętności i zdobyliśmy doświadczenia, które zaowocują w przyszłości.

Szanowni Pracownicy administracji i obsługi: dziękuję, że dzięki Waszemu zaangażowaniu w praktycznej realizacji procedur bezpieczeństwa i starannemu wypełnianiu powierzonych obowiązków mogliśmy czuć się w szkole bezpiecznie.

Z całego serca życzę wszystkim wytchnienia od codziennych obowiązków, zdrowia i udanych wakacji.

Piotr Pilawa

dyrektor szkoły

Zachęcamy ósmoklasistów do zapoznania się z informacjami na temat zasad rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Więcej wiadomości (w tym: przydatne linki) - w rozwinięciu.

Publikujemy wyniki rekrutacji uzupełniającej do zerówki i klasy pierwszej: LISTA PRZYJĘTYCH.

W rozwinięciu publikujemy wyniki rekrutacji uzupełniającej do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych na rok szkolny 2020/2021. Rodzice / prawni opiekunowie zakwalifikowanych dzieci zobowiązani są do złożenia w sekretariacie szkoły do 5.06 do godz. 15.00 podpisanych potwierdzeń (oświadczeń woli). Można również przesłać skan podpisanego oświadczenia na pocztę szkoły.

Początek strony