Na podstawie nowego rozporządzenia MEN, ogłoszonego 20.03, z powodu epidemii koronawirusa w okresie od 25.03 do 10.04 prowadzone będzie w szkole zdalne nauczanie, w czasie którego realizowana będzie podstawa programowa. Zaczynamy prowadzenie zajęć według planu dla poszczególnych oddziałów zamieszczonego w dzienniku. Prosimy o zapoznanie się z zasadami organizacji nauczania w tym okresie, opublikowanymi poniżej. Ze względu na nadzwyczajność sytuacji będziemy na bieżąco monitorować i modyfikować prowadzone działania.

Informuję, że z powodu epidemii koronawirusa obowiązuje do odwołania zakaz wstępu na teren szkoły dla osób niebędących jej pracownikami. Zakaz dotyczy również terenów przyszkolnych – placów zabaw i obiektów sportowych.

Piotr Pilawa

dyrektor PSP nr 3 w Jelczu - Laskowicach

W związku z zawieszeniem do 10.04 br. zajęć szkolnych z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa i koniecznością ograniczenia kontaktów osobistych, prosimy o załatwianie wszelkich spraw telefonicznie (71-318-81-23) lub poprzez pocztę elektroniczną (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Rodzice proszeni są również o dopilnowanie, by dzieci pozostawały w domu i nie spotykały się z innymi. Przestrzeganie tego ograniczenia jest niezmiernie ważne.

Informujemy, że rekrutacja do zerówek i klas pierwszych przebiega zgodnie z terminarzem. Wszystkie dzieci, których rodzice złożyli oświadczenie woli, zostały przyjęte. Z uwagi na zamknięcie szkoły listy przyjętych wywieszone zostaną 17.03 na drzwiach wejściowych do budynków szkoły.

 

Początek strony