W związku z udziałem Gminy Jelcz - Laskowice w projekcie e-aktywni, adresowanym do osób, które ukończyły 25 rok życia i są mieszkańcami województwa dolnośląskiego, zapraszamy do zapisywania się na bezpłatne zajęcia, podnoszące kompetencje cyfrowe. Szkolenia będą mogły odbywać się w szkole, rekrutację prowadzi także Miejsko - Gminne Centrum Kultury i Biblioteka Miejska. Grupa ma liczyć 12 osób. Gmina w ramach projektu zapewnia – instruktora, komputery, poczęstunek (kawa, herbata, ciastko). Rekrutacja polega na przekazaniu danych kontaktowych – imię nazwisko i telefon kontaktowy do osoby zadeklarowanej na szkolenia. Szkolenie trwa 12 godzin (2 dni po 6 godzin, 3 dni po 4 godz. lub 4 dni po 3 godz.) i kończy się wydaniem certyfikatu.

Zainteresowani proszeni są o zgłoszenie się poprzez przesłanie informacji na adres mailowy szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub skontaktowanie się z MGCK czy BIblioteką Miejską w Jelczu - Laskowicach.

Więcej informacji - TUTAJ.

 

 

 

Informujemy, że na stronie internetowej MEN zamieszczony został komunikat dotyczący zaleceń GIS i Ministerstwa Zdrowia w zakresie środków ochronnych przeciwko koronawirusowi:

https://www.gov.pl/web/edukacja/informacja-gis-dla-osob-powracajacych-z-polnocnych-wloch

Dodatkowe informacje zawiera ulotka przesłana przez Powiatową Stację Sanitarno - Epidemiologiczną w Oławie: tutaj

Rekomendacje Ministra Edukacji Narodowej z 27.02.2020 r.

Informacje Głównego Inspektora Sanitarnego.

 

 

24.01.2020 wydane zostało Zarządzenie Burmistrza Jelcza - Laskowic w sprawie ustalenia terminów rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych w szkołach podstawowych. Zawiera informację o zasadach rekrutacji na rok szkolny 2020/2021. Wnioski wraz z wymaganymi dokumentami będzie można składać od 17.02 do 28.02.2020 r. w sekretariatach PSP 3 przy ul. Prusa 2 i Hirszfelda 92 w godz. 7 - 15. Wymagana dokumentacja w zakładce czytaj więcej.

Początek strony